Rideskolestævne søndag den 21. juni 2015

Rideskolestævne søndag 21/06-2015

OBS: Starttiderne er cirka-tider!

Holdklasser:

Hold 1 kl. 10.00:                           Cecilie Olsen           Hopla

                                                       Anne Larsen            Ane

                                                       Cathrine                   Cayenne       

 

Hold 2 kl ca. 10.15:                      Umamah                  Ane

                                                       Mathilde Back         Goldie

                                                       Nathalie                   Jackpot

 

Hold 3 kl ca. 10.30:                      Ester                        Goldie

                                                      Cecilie Horskjær      Angel

                                                      Melanie Back           Cayenne

                                                       Laura Hansen          Ane

Hold 4 kl ca. 10.45:                      Isabella Sony           Hopla

                                                       Ida Madsen             Ane

                                                       Jessica                      Jackpot

Hold 5 kl ca. 11.00:                      Silke                         Hopla

                                                       Sofie Rose               Cayenne

                                                       Cecilie                      Ane

Hold 6 ca. kl 11.15:                      Emma                      Ane

                                                       Jessie                        Jackpot

                                                       Zenia                        Angel

Hold 7 ca. kl 11.30:                      Lilly                         Ane

                                                       Huela                       Goldie

Hold 8 ca. kl 11.45:                      Sofie Madsen          Ane

                                                       Emilie                      ?

                                                       Janice                       Goldie

Præmieoverrækkelse for holdklasserne ca kl 12.00

Individuelle klasser starter ca. kl 12.15.

LD1 individuelt:                            Julie Søgård             Angel

                                                       Camilla                    Hopla

                                                       Martin                      Jackpot

LC1 individuelt:                            Signe Ørum             July

                                                       Rikke                       Barney